Хотел"Бахами"3* – Сончев Брег
Хотел"Бахами Резидент"3* – Сончев Брег

Хотел “Бахами ” 3 * и Хотел “Бахами Резидент” 3 * се наоѓаат на убава локација во централниот дел на Сончев Брег,на околу 300 м.од плажата,300 м. од автобуската станица,близу 100 м. од Аква Парк.Хотелот располага со 1/2 студиа со кујни,1/3 со кујна и АПП 2+2 со една спална и комплетна кујна, биро,телевизор со сателитска програма ,wc,бања,фрижидер,бесплатна клима,интернет(wi-fi),балкон ,отворен базен,спортски центар. За гостите има бесплатен чадор покрај базенот.Термин
Јуни

19.06- 27.06.2021
26.06- 04.07.2021
Јули-Август

19.06- 27.06.2021
26.06- 04.07.2021
03.07- 11.07.2021
10.07- 18.07.2021
17.07- 25.07.2021
24.07- 01.08.2021
31.07- 08.08.2021
07.08- 15.08.2021
14.08- 22.08.2021
21.08- 29.08.2021
28.08- 05.09.2021
04.09- 12.09.2021
Август

04.09-12.09.2019
Број на ноќи 7
NB -(само нокевање)
ВB -(ноќевање, појадок)
HB -(полупансион)
FB -(полнпансион)
NB -(само нокевање)
ВB -(ноќевање, појадок)
HB -(полупансион)
FB -(полнпансион)
NB -(само нокевање)
ВB -(ноќевање, појадок)
HB -(полупансион)
FB -(полнпансион)
“Бахами Резидент” 3 * - DBL 1/2 без кујна
126€-(по особа+превоз) -NВ
154€-(по особа+превоз) -NВ
120€-(по особа+превоз) -NВ
“Бахами Резидент” 3 * - DBL 1/2 без кујна
154€-(по особа+превоз) -BВ
182€-(по особа+превоз) -BВ
154€-(по особа+превоз) -BВ
“Бахами Резидент” 3 * - DBL 1/2 без кујна
210€€-(по особа+превоз) -HВ
238€€-(по особа+превоз) -HВ
210€€-(по особа+превоз) -HВ
“Бахами Резидент” 3 * - DBL 1/2 со кујна
266€-(по особа+превоз) -FВ
294€-(по особа+превоз) -FВ
266€-(по особа+превоз) -FВ
“Бахами Резидент” 3 * - АПП 2+2 со една спална со кујна
455€-(по апартман+) -NВ
546€-(по апартман+) -NВ
455€-(по апартман+) -NВ
2 возрасни 1 дете под 2 год.бесплатно
1 дете под 6 год.-50%
Доплата за појадок 4€,ручек 8€,вечера 8€

НАПОМЕНА

 •  - Цените се дадени по особа на база на нокевање(NB), нокевање со појадок (ВВ), нокевање со појадок и вечера(НВ), нокевање со појадок, ручек и вечера(FB) без вклучен превоз со доплата за превоз по редовниот ценовник
 •  - Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  - Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип / Струмица / Радовиш / Скопје/ Куманово / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево...

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  - Доплата за превоз повратен билет- 55€ за возрасни / 40€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Доплата за превоз билет во еден правец- 45€ за возрасни / 30€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој.
 •  - При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  - Поради генерално чистење на собите после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот;
 •  - Прочистување на собите секојдневно,промена на крпи на 3 дена,промена на постелнина на 5 дена.
 • Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, секоја сабота поаѓање, секоја недела враќање-2021
  Поаѓање од Сончев Брег:
  13:00 по МК време / 14:00 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)