ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Вила "Ламбов" -Несебар

Вила “Ламбов” се наоѓа во новиот дел на Несебар, нa oколу 350 m oд плажа. Располага со 1/2,1/3 студија ,2+2 апартмани,2+1 апартмани со редовни легла, како и дополнително легло на развлекување,бесплатна клима,бесплатен интернет wi-fi,фрижидер, wc,тоалет, крпи за лице и тело, ТВ , гардеробер, сушара, балкони со масичка со столчиња...

Термин
Број на ноќи
1/2, 1/3 студио , со клима
2+2, 2+1 апартмани, со клима
2+2, 2+1 апартмани, со кујна, со клима
Јуни

17.06-25.06.2019
24.06-02.07.2019
7
97€ (пакет, со превоз, по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
Јули

01.07-10.07.2019
*
12€ (по особа)
38€ (за апартман)
40€ (за апартман)
Јули-Август

11.07-16.08.2019
*
13€ (по особа)
42€ (за апартман)
45€ (за апартман)
Август

17.08-23.08.2019
*
12€ (по особа)
38€ (за апартман)
40€ (за апартман)
Август

23.08-31.08.2019
30.08-07.09.2019
7
97€ (пакет, со превоз, по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)


Термин
Јуни

17.06-25.06.2019
24.06-02.07.2019
Јули

01.07-10.07.2019
Јули-Август

11.07-16.08.2019
Август

17.08-23.08.2019
Август

23.08-31.08.2019
30.08-07.09.2019
Број на ноќи
7
*
*
*
7
1/2,1/3 студио, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
12€ (по особа)
13€ (по особа)
12€ (по особа)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
2+2, 2+1 апартмани, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
38€ (за апартман)
42€ (за апартман)
38€ (за апартман)
97€ (пакет, со превоз, по особа)
2+2, 2+1 апартмани, со кујна, со клима
97€ (пакет, со превоз, по особа)
40€ (за апартман)
45€ (за апартман)
40€ (за апартман)
97€ (пакет, со превоз, по особа)

НАПОМЕНА

 •  - Цените за 7 ноќи / 8 дена се дадени по лице за пакет аранжман со вклучен превоз;
 •  - Цените со * се дадени за наем на кревет без вклучен превоз со можност за ваша одлука колку ноќевања сакате;
 •  - Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни - БЕСПЛАТНО;
 •  - Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  - Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /.
 •  - Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /.
 •  - Превоз од Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.
 •  - Превоз од Скопје/ Куманово / Штип /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  - Доплата за превоз повратен билет- 45€ за возрасни / 30€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Доплата за превоз билет во еден правец- 30€ за возрасни / 20€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој..
 •  - При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  - Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 12:00 часот;
 •  - Хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот, постелините се менуваат на 5 дена;
Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, секој ден во месец јули-август 2020
Град на поаѓање
Место на поаѓање
Време на поаѓање
Прилеп:
(бензиска Лукоил)
17:15 h
Кавадарци:
(плоштад)
18:15 h
Неготино:
(Единаесеткатница)
18:30 h
Велес:
(на кружен кај бензинска Макпетрол)
19:15 h
Свети Николе:
(кај конфекција Мода - паркинг)
19:30 h
Струмица:
(бензинска Лукоил)
18:45 h
Радовиш:
(бензиска Еми Петрол - Лукоил)
19:15 h
Штип:
(Нова Пошта-стадион)
20:30 h
Кочани:
(автобуска горе-постројка)
21:00 h
Виница:
(Превалец-пат)
21:05 h
Мак.Каменица:
(центар)
21:25 h
Делчево:
(пред менувачницата)
22:00 h
Скопје:
(на паркингот кај хотел Вип)
18:30 h
Куманово:
(бензинска Макпетрол)
19:00 h
Поаѓање од Сончев Брег:
13:00 по МК време / 14:00 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)
Поаѓање од Несебар:
13:00 по МК време / 14:00 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Феста Панорама)
Поаѓање од Старо Поморие:
13:30 по МК време / 14:30 по БГ. време (кај автобуската станица)
Поаѓање од Ново Поморие:
13:40 по МК време / 14:40 по БГ. време (кај автобуската станица)
Поаѓање од Бургас:
14:00 по МК време / 15:00 по БГ. време (на бензинската OMV,во близина на Метро)