ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Хотел Blue Sea 3+*-Кушадаси

Хотел Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на 3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (НВ)
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
01.06-11.06
209 €
11.07-21.07
309 €
20.08-30.08
309 €
06.06-16.06
209 €
16.07-26.07
309 €
25.08-04.09
299 €
11.06-21.06
229 €
21.07-31.07
309 €
30.08-09.09
259 €
16.06-26.06
229 €
26.07-05.08
309 €
04.09-14.09
249 €
21.06-01.07
249 €
31.07-10.08
309 €
09.09-19.09
249 €
26.06-06.07
269 €
05.08-15.08
309 €
14.09-24.09
249 €
01.07-11.07
309 €
10.08-20.08
309 €
19.09-29.09
249 €
06.07-16.07
309 €
15.08-25.08
309 €
23.09-04.10
249 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера (НВ)
Термини
Цена по лице 1/2
02.07-11.07
279 €
05.07-14.07
279 €
11.07-20.07
279 €
14.07-23.07
279 €
20.07-29.07
279 €
23.07-01.08
279 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера
Термини
Цена по лице 1/2
07.07-14.07
219 €
14.07-21.07
219 €
21.07-28.07
219 €
28.07-04.08
219 €
04.08-11.08
219 €
11.08-18.08
219 €
18.08-25.08
219 €

  •  - Во цената е вклучено 10,9 и 7 ноќевања,појадок, вечера, клима и превоз.
  •  - Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  •  - Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  •  - Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.