ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Хотел Golden Gate 3+*-Кушадаси

Хотел Golden Gate ***+ се наоѓа на околу 300 м. одалеченост од Ladies Beach и околу 2 км. одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 80 соби, базен, лоби бар, ресторан, сеф на рецепција. Сите соби се трокреветни и располагаат со клима, споствена бања, фен, балкон, мини бар, ТВ.

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (HB)
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
01.06-11.06
289 €
11.07-21.07
329 €
20.08-30.08
329 €
06.06-16.06
289 €
16.07-26.07
329 €
25.08-04.09
309 €
11.06-21.06
289 €
21.07-31.07
329 €
30.08-09.09
299 €
16.06-26.06
289 €
26.07-05.08
329 €
04.09-14.09
289 €
21.06-01.07
299 €
31.07-10.08
329 €
09.09-19.09
289 €
26.06-06.07
309 €
05.08-15.08
329 €
14.09-24.09
289 €
01.07-11.07
329 €
10.08-20.08
329 €
19.09-29.09
289 €
06.07-16.07
329 €
15.08-25.08
329 €
23.09-04.10
289 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера
Термини
Цена по лице 1/2
02.07-11.07
299 €
05.07-14.07
299 €
11.07-20.07
299 €
14.07-23.07
299 €
20.07-29.07
299 €
23.07-01.08
299 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера (HB)
Термини
Цена по лице 1/2
07.07-14.07
229 €
14.07-21.07
229 €
21.07-28.07
229 €
28.07-04.08
229 €
04.08-11.08
229 €
11.08-18.08
229 €
18.08-25.08
229 €

  •  - Во цената е вклучено 10,9 и 7 ноќевања со појадок и вечера (HB) , клима и превоз .
  •  - Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  •  - Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  •  - Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.