ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Хотел Мелик 3*-Кушадаси

Хотел Melike *** се наоѓа на 50 м од плажата Ladies Beachi 2 km од центарот на градот. Хотелот расоплага со надворешен базен , со бар, соба за забава која вклучува пикадо, пинг понг . Хотелот има 72 соби, повекето се со поглед на море, опремени се со тв, фен за коса.

Цени за 10 ноќевања со појадок (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
01.06-11.06
259 €
11.07-21.07
310 €
20.08-30.08
310 €
06.06-16.06
259 €
16.07-26.07
310 €
25.08-04.09
289 €
11.06-21.06
259 €
21.07-31.07
310 €
30.08-09.09
279 €
16.06-26.06
259 €
26.07-05.08
310 €
04.09-14.09
259 €
21.06-01.07
259 €
31.07-10.08
310 €
09.09-19.09
259 €
26.06-06.07
279 €
05.08-15.08
310 €
14.09-24.09
259 €
01.07-11.07
310 €
10.08-20.08
310 €
19.09-29.09
259 €
06.07-16.07
310 €
15.08-25.08
310 €
23.09-04.10
259 €

Цени за 9 ноќевања со појадок (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
02.07-11.07
279 €
05.07-14.07
279 €
11.07-20.07
279 €
14.07-23.07
279 €
20.07-29.07
279 €
23.07-01.08
279 €

Цени за 7 ноќевања со појадок (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
07.07-14.07
219 €
14.07-21.07
219 €
21.07-28.07
219 €
28.07-04.08
219 €
04.08-11.08
219 €
11.08-18.08
219 €
18.08-25.08
219 €

  •  - Во цената е вклучено 10,9 и 7 ноќевања со појадок, клима и превоз
  •  - Доплата вечера 30€ по лице
  •  - Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  •  - Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  •  - Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2019 - 31.08.2019
  •  - Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.