ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Хотел Merry 4*-Кушадаси

Хотел Merry **** се наоѓа на 500 м. одалеченост од плажата Long Beach, и на 18 км. одалеченост од Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани, базен, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, Wi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар и ТВ.

Термини
Цена по особа
Термини
Цена по особа
Термини
Цена по особа
01.06-11.06
219 €
11.07-21.07
259 €
20.08-30.08
259 €
06.06-16.06
219 €
16.07-26.07
259 €
25.08-04.09
259 €
11.06-21.06
219 €
21.07-31.07
259 €
30.08-09.09
229 €
16.06-26.06
219 €
26.07-05.08
259 €
04.09-14.09
219 €
21.06-01.07
219 €
31.07-10.08
259 €
09.09-19.09
219 €
26.06-06.07
239 €
05.08-15.08
259 €
14.09-24.09
219 €
01.07-11.07
259 €
10.08-20.08
259 €
19.09-29.09
219 €
06.07-16.07
259 €
15.08-25.08
259 €
23.09-04.10
219 €

  •  - Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз .
  •  - Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  •  - Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  •  - Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.