ПАТУВАЈТЕ СО НАСМЕВКА И СТИЛ
Хотел Ozka 2*-Кушадаси

Хотел Ozka ** е лоциран на околу 500м . од центарот на градот и на околу 500м. oд градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, лифт, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен,балкон, ТВ, Wi-Fi.

Цени за 10 ноќевања со појадок и вечера (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
Термини
Цена по лице 1/2
01.06-11.06
134 €
11.07-21.07
219 €
20.08-30.08
219 €
06.06-16.06
144 €
16.07-26.07
219 €
25.08-04.09
209 €
11.06-21.06
154 €
21.07-31.07
219 €
30.08-09.09
209 €
16.06-26.06
164 €
26.07-05.08
219 €
04.09-14.09
189 €
21.06-01.07
184 €
31.07-10.08
219 €
09.09-19.09
179 €
26.06-06.07
194 €
05.08-15.08
219 €
14.09-24.09
179 €
01.07-11.07
209 €
10.08-20.08
219 €
19.09-29.09
179 €
06.07-16.07
209 €
15.08-25.08
219 €
23.09-04.10
179 €

Цени за 9 ноќевања со појадок и вечера (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
02.07-11.07
189 €
05.07-14.07
189 €
11.07-20.07
189 €
14.07-23.07
189 €
20.07-29.07
189 €
23.07-01.08
189 €

Цени за 7 ноќевања со појадок и вечера (ВВ)
Термини
Цена по лице 1/2
07.07-14.07
149 €
14.07-21.07
149 €
21.07-28.07
149 €
28.07-04.08
149 €
04.08-11.08
149 €
11.08-18.08
149 €
18.08-25.08
149 €

  •  - Во цената е вклучено 10,9 и 7 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз .
  •  - Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
  •  - Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
  •  - Напомена:Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
  •  - Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.