Хотел "Атол" - Сончев Брег

Хотел “Атол” 3* се наоѓа  во централниот дел на Сончев Брег, во строгиот центар, на 20 м.од Хотел Кубан и 150 м.од плажа. Хотелот располага со двокреветни соби, биро, телевизор со сателитска програма, телефон, wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет (wi-fi), балкон.

НАПОМЕНА

  • Превоз од Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /.
  • Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /.
  • Превоз од Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.
  • Превоз од Скопје/ Куманово / Штип /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • Доплата за превоз повратен билет - 60 € за возрасни / 50 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште).
  • Доплата за превоз билет во еден правец - 50 € за возрасни / 40 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште).
  • Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса) - 2 € од особа-(задолжително) - за целиот престој.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа.
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се примаат после 14:00 часот по локално време.

Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, поаѓање јули непарни дати, поаѓање август парни дати- 2024

Поаѓање од Сончев Брег:   12:30 по МК време / 13:30 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)

Контактирајте нѐ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.