Хотел "Tiara Beach" - Сончев Брег

Хотел “Tiara Beach” 4* се наоѓа  на околу 1 км. од централниот дел на Сончев Брег, на 150 м.од од плажа. Хотелот (комплексот) располага со 1/2, 1/3, 2+2 студиа, АПП 1/4 , 1/5, биро, телевизор со сателитска програма, мини бар, телефон, wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет (wi-fi), балкон со масичка и столчиња, три базена со бесплатни лежалки, мини аквапарк, детска игротека, конференциска сала, спа центар, фитнес центар...Во самиот хотел има ресторан, лоби бар, ресторан со летна бавча во близина на базенот...

НАПОМЕНА

  • Цените  се дадени по особа, по ден на база нокевање ALL (се вклучено) без вклучен превоз.
  • Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  • Доплата за превоз повратен билет - 60 € за возрасни / 50 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште).
  • Доплата за превоз билет во еден правец - 50 € за возрасни / 40 € за деца  до 12 год. Деца до 2 год - бесплатно (без седиште).
  • Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса) - 2 € од особа-(задолжително) - за целиот престој.
  • При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа.
  • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се примаат после 14:00 часот по локално време.

Контактирајте нѐ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.