Хотел"Кокиче"3* –Сончев Брег

Хотел “Кокиче” 3* се наоѓа на убава локација во Сончев Брег, на околу 450 м. од плажата и околу 150 м. од Хотел Кубан во Сончев Брег.Хотелот располага со 1/2 студиа и 1/2 + 1 дополнително легло,600 легла,биро,телевизор со сателитска програма , wc, бања, фрижидер, бесплатна клима, интернет(wi-fi) бесплатно во лоби барот во хотелот а во собите се наплатува, балкон , отворен базен, спортски центар. Го препорачуваме за млади бидејки навечер во барот покрај хотелот има разни забави со DJ, музика...Термини
Јуни

17.06-25.06.2023
24.06-02.07.2023
Јули

01.07.2023
05.07.2023
09.07.2023
11.07.2023
13.07.2023
15.07.2023
17.07.2023
19.07.2023
21.07.2023
23.07.2023
25.07.2023
27.07.2023
29.07.2023
31.07.2023
Август

02.08.2023
04.08.2023
06.08.2023
08.08.2023
10.08.2023
12.08.2023
14.08.2023
16.08.2023
18.08.2023
20.08.2023
22.08.2023
24.08.2023
26.08.2023
Септември

02.09-10.09.2023
Број на ноќи
BB (ноќевање, појадок)
HB (полупансион)
FB (полнпансион)
BB (ноќевање, појадок)
HB (полупансион)
FB (полнпансион)
BB (ноќевање, појадок)
HB (полупансион)
FB (полнпансион)
BB (ноќевање, појадок)
HB (полупансион)
FB (полнпансион)
DBL 1/2, 2+1, TRPL 1/3
25 € -ВВ
28 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -ВВ
28 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -ВВ
25 € -ВВ
33 € -HВ
38 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -HВ
38 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -HВ
33 € -HВ
44 € -FВ
48 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -FВ
48 €-(по особа, по ноќевање + превоз) -FВ
44 € -FВ
SGL
50 €- (ВВ + превоз)
56 €- (ВВ + превоз)
56 €- (ВВ + превоз)
50 €- (ВВ + превоз)
дете до 2 год.бесплатно сместување
дете до 12 години попуст -50%

НАПОМЕНА

 •  - Цените се дадени по особа на база нокевање со појадок (ВВ), нокевање со појадок и вечера(НВ), нокевање со појадок, ручек и вечера(FB) без вклучен превоз
 •  - Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 •  - Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
 •  - Превоз од Прилеп / Кавадарци / Неготино / Велес / Овче Поле / Штип /. Скопје/ Куманово / Штип /.
 •  - Превоз од Струмица / Радовиш / Штип /. Штип / Кочани / Виница / Мак.Каменица / Делчево /.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

 •  - Доплата за превоз повратен билет- 60€ за возрасни / 50€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Доплата за превоз билет во еден правец- 50€ за возрасни / 40€ за деца до 12год. Деца до 2год - бесплатно (без седиште).
 •  - Резервација за закажување на термин за враќање(туристичка такса)-2 € од особа-(задолжително) -за целиот престој.
 •  - Интернетот е бесплатен во лоби барот во хотелот а во собите се наплатува на рецепција
 •  - При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
 •  - Поради генерално чистење на собите после секоја смена, се напуштаат собите во 08:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот по локално време;
 •  - Прочистување на собите секојдневно,промена на крпи на 3 дена,промена на постелнина на 5 дена.

Автобуски превоз Бургас-Поморие-Несебар-Сончев Брег, поаѓање јули непарни дати, поаѓање август парни дати- 2023
Поаѓање од Сончев Брег:
12:30 по МК време / 13:30 по БГ. време (на автобуската постројка кај Хотел Кубан)